Вівторок, 28.05.2024, 22:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Нововолинська спеціальна школа

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа

Для учнів

  

Картинки по запросу бібліотека картинкі

 

                Читання - це віконечко, через яке діти бачать,  пізнають світ і  самих себе

                                                              В. Сухомлинський

 

           Читачі, у бібліотеку надійшли цікаві книги!

 

Картинки по запросу джермі стронг мій братик телезірка Стронг Джеремі. Мій братик – телезірка / Д Стронг: пер. з англ. Ореста Стадника та Оксани Луцишиної; іл. Максима Паленки.- Львів: Видавництва Старого Лева, 2016. – 184с.

Як стати знаменитим? Для цього потрібно, щоб у вас була коза Посмітюха, Черепаха Шумахер, бабуся на мотоциклі та навіжений татко, який має Великий Антикризовий План. А головне – щоб у Вашого маленького братика були найгарніші у світі

Картинки по запросу джермі стронг мій братик телезірка Стронг Джеремі. Кумедна коронація: повісті /Д. Стронг; пер. з англ. Віктора Морозова.- Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 224с.:іл.

Ніколас та його молодші братик і сестричка підросли, але від цього життя їхньої веселої сімейки, де й сам тато – як велика дитина, анітрохи не стало нуднішим. Вони поринають у вир чергових вибухових пригод, адже мають багато важливих справ…

 

Картинки по запросу Стронг канікули з близнятамиСртонг Джеремі. Канікули з близнятами: повісті /Д. Стронг; пер. з англ. Ореста Стадника. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 192с.:іл.

А чи знаєте ви, хто така Василина – Капустина? А який стосунок має чубатий кінь до курчат? А який стосунок має чубатий кінь до курчат? А хто переможе в двобої – коза чи велитенський пес? А як готувати кроликів до кролячих перегонів? Ні? То мерщій беріться читати нову книжку про пригоди Ніколаса та його невгамовної сімейки.

Картинки по запросу марина рибалко марічка і червоний король Рибалко Марина. Марічка і Червоний король. Місто непокірних /М. Рибалко. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2016. – 368с.:іл.

Марічка і її друзі знову потрапляють до світу Червоного Короля. Але тепер тут панує таємничий тиран Імператор. Він контролює майже цілий світ. Тільки Зеленого Короля Перелесник приєднується до бунтівників, які прагнуть скинути владу Імператора. Чи зможе Марічка з друзями допомогти бунтівникам.

      Картинки по запросу кокотюха андрій підводний  Кокотюха А. А. Таємниця підводного човна. Пригодницький детектив. Для серед. шк. віку /А. А. Кокотюха; мал. Анатолія Василенка. – Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2016. – 272с.:іл.

У Криму, на темному дні загадкової бухти, лежить «Сом» - один із перших підводних човнів Українського флоту. На його борту – справжній скарб, що може розкрити чимало таємниць і    висвітлити героїчну сторінку нашої історії… Новий пригодницький детектив популярного українського письменника захоплює з першої до останньої сторінки.

              Картинки по запросу кокотюха андрій подвійний капкан  Кокотюха Андрій Анатолійович. Подвійний капкан: повісті /А. А. Кокотюха; іл. Ю. А. Радіч. – Київ: Компанія ОСМА, 2015. -240с.:іл.

Вірні друзі Денис Черненко й Максим Білан, уже восьмикласники, черговий раз потрапляють у вир несподіваних пригод. Читач дізнається про подорож Максима одеськими катакомбами, про те, як друзі знову допомогли Денисові виплутатися із  складної ситуації, про непрості стосунки з директором школи у світі нових обставин, про зустріч із справжнім озброєним злочинцями й багато захопливих подій.

      Картинки по запросу гридін сергій не такий Гридін Сергій. Не такий. Повість для підлітків, які шукають себе / С. Гридін. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2016. – 176с.: іл.

Ця книга вражає своєю відвертістю. Про школу родину, суспільство, полишених самих на себе дітей, і взагалі про життя, яким воно є – без прикрас і без купюр, сповнене суворих реалій  і випробувань. Може, хтось скаже, що бути дитиною, тим паче підлітком – просто. Але якщо ти відрізняєшся від решти, скажімо, надмірною вагою, тобі не оминути зневаги і знущань однолітків і навіть дорослих. Однак у тебе залишається шанс знайти в собі силу піднятися над своїми образами, зусиллям волі змусити себе стати «таким», який порятує не лише себе, а й простягне руку допомоги слабшому.

Картинки по запросу Гридін Кігтик ковбаскоГридін Сергій. Кігтик Ковбасенко / С. Гридін. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 152с.:іл.

П’ятикласникові Олегові життя власного кота Кігтика Ковбасенка здається мало не щастям – їж, гуляй і вилежуйся, скільки влізе. Проте одного ранку хлопцеві довелося прокинутися котом…

Картинки по запросу Бачинський А. !40 децибелів тишіБачинський Андрій. 140 децибелів тиші / А. Бачинський. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 128с.

 В автомобільній аварії юний музикант Сергій втрачає не тільки батьків, сестричку, але й слух. Він мусить навчитися по – новому спілкуватися з ровесниками в інтернаті, подолати зневіру і відчай, аби важка втрата не вбила в ньому повністю бажання жити. А також – вирватися зі злочинного кола і врятувати названу сестру від лиха

Картинки по запросу леся воронина слон на імя гудзик Воронина Леся. Слон на імя ґудзик. Для мол. шк. віку /Л. Воронина; іл. Катерини Шатко.- Львів: Видавництво Старого Лева, 2016. – 112с.:іл.

Певно, кожен з вас мріє потрапити у казкову пригоду. Дівчинці Ясі пощастило – одного чудового літнього дня вона познайомилася з крихітним слоником Гудзиком і саме з цього знайомства почалися неймовірні події, про які ви дізнаєтесь, прочитавши цю книжку.

Картинки по запросу леся воронина таємне това Воронина Леся. Товариство Брехунів, або пастка для Синьоморда: повість /Леся Воронина. – Київ: Знання, 2015. – 135с.:іл.

Прочитавши цю фантастичну повість ви дізнаєтесь, чи пощастить героям знешкодити підступних прибульців, провівши небезпечну операцію.

Картинки по запросу леся воронина таємне това Воронина Леся. Товариство Боягузів, або засіб від переляку №9: повість /Леся Воронина. –Київ: Знання, 2015. – 126с.:іл.

Картинки по запросу оля русіна сімейка майї Русіна Ольга. Сімейка Майї або не вчіть папугу розмовляти /О. Русіна; іл. Оксани Мазур. – Львів: видавництво Старого Лева,2015. – 234с.:іл.

Родині, де є тато –професор, двоє дванадцятирічних близнят, п’ятирічна бешкетниця Майя і папуга на ім’я Великий Німий, без сумніву, є що про себе розповісти. Адже кожен їхній день – це суцільна пригода від світання до смеркання. Це присмачена добрим гумором і кумедними витівками історія життя, знайома кожному читачеві, але сповнена неповторних таємниць.

Картинки по запросу володимир рутківський ганнусяРутківський Володимир. Ганнуся /В. Рутківськуий; іл. Івети Ключковської. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2016. – 256с.:іл.

Ця повість для тих, хто не знає, що відро з колодязя можна витягти кішкою, хто не вміє відрізнити курку від квочки чи здає до металобрухту цілий бульдозер – але хто хоче відкрити нові світи, знаходити нових друзів і переконуватися в тому, що і старших можна ставити в куток

Картинки по запросу володимир рутківський

Рутківський Володимир. Ганнуся . У гості до лісовика. Весела пригодницька повість /В. Рутківський; іл. Івети Ключковської. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 240с.:іл.

Ця повість є продовженням повісті «Ганнуся». Третій «А» подорослішав на рік, проте від того життя його не стало нуднішим. Ще б пак – хіба можна всидіти в наметі посеред лісу, коли невідомі злочинці попереджають, щоб ви поводилися тихо і  нікуди не висували свого цікавого носа? Хіба можна відмовитися від знайомства з русалкою Ган чи отримати подарунок від зайця? А ще – відчути вірне плече друга, переконати у своїй правоті невіруючого Хому Назаровича і, звісно, закохатися по самісінькі вуха у прекрасну однокласницю?

Картинки по запросу володимир рутківський ганнусяРутківський Володимир. Джури козака Швайки. Роман. Перша книга трилогії «Джури» /В. Рутківський; мал. Михайла Павленка. –Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2016. – 336с.:іл.

Усі ми знаємо імена Северина Наливайка, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи. А ким були найперші козаки? Звідки взялися? На ці запитання ти знайдеш відповідь у новому гостросюжетному романові Володимира Рутківського –одного з найблискучіших сучасних українських дитячих письменників. Його дивовижні герої – Грицик та малий волхв Санько, юний богатир Демко Дурна Сила, його мама – велетка, невловимий козак Швайка зі своїм вірним вовком Барвінком та їхні численні друзі – з честю виходять із найскладніших ситуацій. А небезпека чигає на кожному кроці, а надто коли ти зважився підняти шаблю на могутню тоді татарську орду, а за твоєю спиною – майже нікого..

Картинки по запросу дерманський сашко Дерманський Сашко. Крамничка тітоньки Мальви /С. Дерманський; мол. шкіл.;іл. Ростислава Попського. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 56с.,іл.

Різдво – пора див і світла, час жаданих подарунків та солодкої смакоти із чарівного фургончика – крамнички доброї й загадкової тітоньки Мальви. Але що буде, якщо усе це зникне?...

Картинки по запросу Дерманський Король Буків  Дерманський Сашко. Король Буків, або Таємниця Смарагдової книги; 4-е вид. /С. Дерманський; іл. Валентини Богданюк. – Вінниця: Теза, 2016. – 158с.:іл.(серія «Пригодницька бібліотека»)

Чи любиш ти загадки й таємниці? Часто доводиться докласти неймовірних зусиль, щоб розгадати  таємницю, та й то не завжди вдається. Втім, якщо за справу  беруться справжні  друзі, їм до снаги  здолати хоч які перепони. Героєві цієї книжки, малому буці Гаврикові, також пощастило з друзями..

Картинки по запросу дерманський сашкоДерманський Сашко. Стонадцять халеп Остапа квіточки. Книга перша: чудернадцять. Повість /С. Дерманський; мал. М. Павленка. – Київ: А-БА-БА_ГА-ЛА-МА-ГА,  2016.- 192с.:іл.

Не секрет, що книжки відомого українського письменника Сашка Дерманського, написані буцімто для дітей, з шаленою втіхою поглинають і старші читачі, включно з бабусями й дідусями. Цього разу автор уткнув іншу штуку: «Стонадцять халеп Остапа Квіточки» - книжка, написана нібито для старшої читацької аудиторії, але ж… Немає жодних сумнівів, що чудернадцькі та смішні пригоди молодого вчителя Остапа й не менш чудернадцькі та смішні походеньки Вельзепе.

Картинки по запросу дерманський сашкоДерманський Сашко. Чудове чудовисько /Сашко Дерманський; іл. Максима Павленка. – Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2016. – 272с.:іл.

У новій захоплюючій повісті Сашка Дерманського розповідається про незвичайне знайомство дівчинки Соні з чудовиськом Чу. За кілька місяців Чу мусить заробити сім подяк від людей, бо інакше його закинуть у Країну Жаховиськ. Безліч пригод і небезпек спіткає героїв, але справжня дружба творить дива…

Картинки по запросу Пекарська Малгожата - Кароліна. Клас пані ЧайкиПекарська М. – К. Клас пані Чайки / Малгожата – Короліна Пекарська; пер. Б. Ю. Антоняк; ред. А. О. Івченко. – Харків: В. Д. «Школа», 2014. – 336с.

Ця Книжка є справжнім бестселером для учнів – старшокласників. У ній розповідається про те, що цікаво підліткам: про труднощі їхнього віку, про негаразди у школі та вдома, але насамперед про перші почуття і розчарування. Головні герої роману, варшавські гімназисти, вчаться складного мистецтва прийняття іншої людини – з усіма її вадами – і врешті пізнають ціну друзям..

Картинки по запросу Кулідж Сюзен Невгамовна Кейті в школіКулідж Сюзен. Невгамовна Кейті в школі / С. Кулідж; пер з англ. Володимир Чернишенко.- Львів: Видавництво Старого Лева, 2013. – 192с.

Життя ну ніяк не хоче стояти на місці й готує для Кейті нову несподіванку: вона разом з сестричкою Кловер їде до школи! Та ось питання – як поведеться дівчаткам у цьому новому та невідомому світі? І чи зможе юна Кейті серед усіх шкільних радощів і прикрощів лишитися тією ж веселою, мудрою і невгамовною Кейті?

Картинки по запросу шефер бодо книги Шефер Бодо. Пес на імя Мані, або абетка грошей / Б. Шефер; перекл. з нім. Наталі Іваничук. –Львів: Видавництво Старого Лева, 2016. – 232с.:іл.

Дванадцятирічна дівчинка Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, пес уміє говорити! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро й Кіра, прислухаючись до порад Мані, і сама стає справжнім фінансовим експертом і допомагає іншим правильно розпоряджатися грошима.

Шефео Бодо. Кіра й таємниця бублика, або формування характеру за сім кроків / Б. Шефер; перекл. з нім. Наталі Іваничук. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2016. – 232с.:іл.

Життя Кіри цілком змінилося після того, як вона врятувала пса – чудового лабрадора Мані. Пес умів розмовляти та навчив дівчинку правильно заощаджувати і розпоряджатися грошима. Ось – ось має здійснитися мрія Кіри – і вона полетить До Каліфорнії. Але на шляху до мети несподівано виникають перешкоди, які не так легко подолати – адже для цього потрібно знати сім правил життя…

Картинки по запросу Морозенко М. НайвірнішіМорозенко М. М. Найвірніші: історії про собак / М. М. Морозенко; іл. О. В. Воронкової.- Київ: Вид. група КМ- БУКС, 2016. – 288с.:іл.

Собаки – справді неймовірні істоти. Кожна людина, котра колись мала собаку, скаже вам, зв'язок між чотирилапим другом і хазяїном – особливий, ні з чим не зрівняний…

 

Картинки по запросу сетон томпсон доміноСетон – Томпсон Е. Доміно: оповідання / Е. Сетон – Томпсон; пер. з англ. Н. Вишневської; іл. О. Чичик. – Київ: Компанія Осма, 2016. – 384с. :іл.

Цю книжку обовязково потрібно прочитати в дитинстві і слід перечитати в дорослому віці. Вона вчить бережно ставитися до природи й братів наших менших…

 

Маленька принцеса Маленька принцеса — один з найпопулярніших романів видатної дитячої письменниці Френсіс Бернет. Сара — незвичайна дівчинка, в неї бурхлива фантазія, та найголовніше те, що вона прагне до всіх бути доброю і великодушною. Опинившись у скрутному становищі, дівчинка мужньо переносить злидні, образи, знущання, намагаючись поводитись як справжня принцеса.

Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.

Художник: Юлія Радіч-Демидьонок

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Навчальний рік

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz