Уже стало доброю традицією учнів нашої школи 21 лютого відзначати День рідної мови. Учні 5, 6 класів поринули у світ мелодійної, поетичної, прекрасної української мови. Під керівництвом учителя-методиста Міщук Ольги Миколаївни школярі підготували мовний калейдоскоп «Я з дитинства звик до того, щоб чути українську мову».
Діти відчули себе справжніми артистами: звучали вірші і пісні про мову, відбувалися цікаві і веселі інсценізовані дійства. Школярі з великим захопленням розгадували загадки, розказували прислів’я. Учнів переповнювали приємні, добрі відчуття рідного слова. Особливо подобалося дітям, що свято відбувалося не у стінах школи, а у центральній дитячій міській бібліотеці. Там вони мали змогу ознайомитися з викладкою літератури про рідну мову «Золота повінь українського слова», різноманітними словниками, енциклопедичними виданнями. ![](/avatar/bibliot-2.jpg)
Бібліотекар Ніна Михайлівна Єдинак презентувала учням відео «Цікаві факти про українську мову». На завершення заходу вчитель української мови О. М. Міщук звернулася до учнів із закликом вивчати, любити й шанувати рідну мову. |