Роби все неможливе і можливе настане”. Саме під таким девізом 13 лютого 2015 року у нашій школі пройшов семінар “Соціалізація дітей з особливими потребами, які навчаються за індивідуальною формою, як необхідна складова їх особистісного розвитку” для завідувачів районними (міськими) психолого-медико-педагогічними консультаціями. Зі вступним словом до гостей звернулась директор школи Кантор Т.В. Вона ознайомила присутніх з особливостями організації індивідуального навчання в умовах спеціальної школи.
Учасники семінару отримали вичерпну інформацію про методи і прийоми навчання дітей з особливими потребами (відеопрезентація учителя історії Никитюк Н.З. , а також побачили фрагменти уроків математики (учитель Буренкова О.М), СПО (учитель Стрижачук О.В.), урок розвитку мовлення (учитель Демосюк Ю.І.), відвідали психологічне заняття з елементами тренінгу (психолог Нечипорук Л.В) і корекційно-оздоровче заняття гуртка “Здоров’ячок” (учитель Бадзюнь О.В.).
![](/DSC_8496.jpg)
![](/DSC_8492.jpg)
![](/DSCN1290.jpg)
![](/DSCN1330.jpg)
![](/seminar_2.jpg)
![](/seminar_3.jpg)
![](/DSC_8583.jpg)
![](/DSCN1393.jpg)
![](/IMG_0035.jpg)
Завершився семінар цікавою музично-драматичною виставою “Сварливе дерево”, яку підготувала творча група вчителів нашої школи.
![](/seminar_4.jpg)
|