До Дня українського козацтва в школі відбулася посвята в козачата учнів других класів. На початку свята кожен клас представив свій рій: назву, девіз та ройову пісню.
Роям довелося пройти через дев’ять випробувань – це стільки, скільки порогів колись було на Січі: «Сильні руки», «Хто кого перетанцює», «Моталочки», «Переправа», «Стрибки на «конях»», «Писар», «Перекотиполе», «Козацька кухня», «Кмітливі та розумні».
Другокласники вправно пройшли усі випробування та склали присягу козачат. ![](/foto/foto2019/posvjata_v_kozachata_2.jpg)
Більше фотографій дивись за посиланням:
|