12 грудня у 5-А класі відбувся урок математики, який провів Штинько О.М. Учні, подорожуючи містами Волині, вдосконалили вміння розв’язувати рівняння, визначати види кутів.
Школярі не тільки успішно подолали складний маршрут, а й продемонстрували математичні знання та обчислювальні навички.
Присутніх вразили проектні роботи п’ятикласників. Отримавши випереджувальне завдання, хлопці на уроках трудового навчання виготовили рухомі моделі кутів, а дівчата – аналогічні моделі з картону.
О.М.Штинько майстерно поєднав традиційні та інноваційні методи та форми навчання, дібрав завдання відповідно до потенційних можливостей кожної дитини. ![](/avatar/shtinko_2.jpg)
Учні із задоволенням знаходили невідомі компоненти рівнянь, розв’язували текстові задачі, тренували логічне мислення та пам’ять, дізнавалися про історичні та культурні пам’ятки рідного краю.
|