Нещодавно ми відсвяткували День народження 5 класу. На нього були запрошені мамусі й татусі, бабусі та дідусі, усі учителі- предметники. Під оплески присутніх та веселу музику у святково прикрашений клас завела дітей їх перша вчителька Михальчук Лариса Ігорівна, яка звернулася до присутніх з вітальним словом. А класний керівник Буренкова О.М. і вихователь Стрижачук О.В. підготували учням випробування, щоб дізнатися, чи гідні вони звання п’ятикласника. Одягнені у вишиванки дівчата та хлопчики співали українських пісень, декламували, складали «промінчики добрих справ».
Разом із Президентом Шкільної Республіки Приступою М. вихованці дали обіцянку виконувати правила для учнів, брати активну участь у житті школи, любити свій край та Україну.![](/burenkova_den_narodzhennja_5_kl_2-1.jpg)
Вишуканістю та креативністю подивувала усіх виставка учнівських творчих робіт. Із присвоєнням звання п’ятикласника привітала дітей директор школи Кантор Т.В. Свято подарувало присутнім гарний настрій та незабутні враження.
|