30 травня у школі відбулись загальні збори трудового колективу, батьківського комітету, ради школи та громадськості, на яких директор Кантор Т.В. звітувала про результати навчально-виховного процесу та фінансово-господарської діяльності Нововолинської спеціальної загальноосвітньої школи № 9 у 2015-2016 навчальному році. Тетяна Володимирівна докладно розповіла усім присутнім про успіхи, яких вдалося досягти протягом року, ілюструючи свою доповідь змістовною відеопрезентацією. Значну увагу директор школи приділила висвітленню питання фінансово-господарської діяльності.
По завершенні доповіді голова зборів Цьона Л.П. оголосила про початок таємного голосування щодо оцінки роботи директора школи Кантор Т.В. За результатами голосування роботу директора школи Кантор Т.В. за 2015-2016 н.р. визнано задовільною одноголосно.
Про високий рівень професійної майстерності Кантор Т.В. говорили не лише члени педагогічного колективу. Корець А.Й., заступник начальника відділу дошкільної, загальної, середньої та вищої освіти управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, відзначила особливий стиль роботи Тетяни Володимирівни, який сприяє створенню позитивної атмосфери в колективі, а отже, і розвитку школи. Ангеліна Йосипівна побажала Кантор Т.В. успіхів у подальшій управлінській діяльності, а усім членам колективу – сили й наснаги для нових творчих звершень. |