Вівторок, 28.05.2024, 22:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Нововолинська спеціальна школа

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа

Каталог статей

Головна » Статті » Методична робота » Творчі сходинки педагогів Волині

ШКІЛЬНИЙ ТУР ХХІ ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ ДИДАКТИЧНИХ І МЕТОДИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ "ТВОРЧІ СХОДИНКИ ПЕДАГОГІВ ВОЛИНІ"

    Відповідно до наказу управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації від 11.02.2016 № 71 «Про проведення ХXІ обласної виставки  дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині», наказу по школі від 22.02.2016 № 18 «Про організацію шкільного туру ХХІ обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» у закладі з 14 березня  по  15 квітня 2016 року проводився шкільний тур ХХІ обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».

    Журі виставки відмітило сучасні, якісні навчально-методичні напрацювання педагогів у номінації «Освіта дітей з особливими потребами (спеціальна та інклюзивна освіта)». Відзначили поліпшення якості, повноту, доступність, інноваційну спрямованість, актуальність змісту, практичну значущість, стиль, мовну грамотність, естетичне оформлення робіт, їх відповідність вимогам різних видів навчально-методичних видань. 

    Усі конкурсні матеріали  відповідають вимогам Положення про виставку, науково обґрунтовані, відображають специфіку навчання дітей з різними нозологіями. У представлених посібниках та збірках розроблені та систематизовані вправи і завдання, що сприяють формуванню пізнавальної діяльності, розвитку сенсорно-перцептивної діяльності, еталонних уявлень, активізації просторової та квазіпросторового уявлення, зорового та рухового контролю.

    8 кращих матеріалів подано на ХХІ обласну виставку дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» у Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти. 

Категорія: Творчі сходинки педагогів Волині | Додав: Nifirtiti (09.05.2016)
Переглядів: 1123 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Навчальний рік

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz