23 квітня 2016 року вісім педагогів школи взяли участь у семінарі на тему "Розлади спектру аутизму: застосування поведінкових технологій в домашніх умовах".
Дякуємо за корисну інформацію Анні Перекатій і Тетяні Дудіній чудовим поведінковим терапевтам з реабілітаційного центру «Джерело» м. Львова. Сподіваємось, що цей семінар покладе початок до плідної співпраці.
ВІДГУКИ. ![](/foto/seminar_u_lvovi_2jpg.jpg)
Тішить, що на таких семінарах все частіше присутні вихователі та вчителі, що свідчить про актуальність інформації та не може не надихати до подальшої роботи.
|