Неділя, 26.05.2024, 01:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Нововолинська спеціальна школа

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа

Каталог статей

Головна » Статті » Педради, семінари, педчитання » Педради, семінари, педчитання

СЕМІНАР “Соціалізація дітей з особливими потребами, які навчаються за індивідуальною формою, як необхідна складова їх особистісного розвитку

   Роби все неможливе і можливе настане”. Саме під таким девізом 13 лютого 2015 року  у нашій школі  пройшов семінар “Соціалізація дітей з особливими потребами, які навчаються за індивідуальною  формою, як необхідна складова їх особистісного розвитку” для завідувачів районними (міськими)  психолого-медико-педагогічними консультаціями. (Програма семінару). Зі вступним словом до гостей звернулась директор школи Кантор Т.В. Вона ознайомила присутніх з особливостями організації індивідуального навчання в умовах спеціальної школи. 

      Учасники   семінару     отримали вичерпну     інформацію   про  методи  і  прийоми  навчання  дітей з особливими потребами  (відеопрезентація  учителя  історії  Никитюк Н.З. , а також побачили фрагменти уроків математики  (учитель Буренкова О.М),  СПО (учитель Стрижачук О.В.), урок розвитку мовлення (учитель Демосюк Ю.І.), відвідали психологічне заняття з елементами тренінгу (психолог Нечипорук Л.В) і корекційно-оздоровче заняття гуртка “Здоров’ячок” (учитель Бадзюнь О.В.). 

                                        

Завершився семінар цікавою музично-драматичною виставою “Сварливе дерево”, яку підготувала творча група вчителів нашої школи.

Відгуки учасників семінару «Соціалізація дітей з особливими  освітніми потребами, які  навчаються за індивідуальною формою  як необхідна складова їх особистісного розвитку» від 13.02.2015

      Завдяки семінару «Соціалізація дітей з особливими  освітніми потребами, які  навчаються за індивідуальною формою  як необхідна складова їх особистісного розвитку» я отримала неоціненний досвід роботи з дітьми з особливими потребами, познайомилася з новими методами та прийомами навчально – корекційної роботи фахівців школи.

      Уроки під лаштовані під особливості кожної дитини, враховані її потреби, встановлено мету розвитку. З кожним учнем учитель встановлює особистісний контакт.

      Щиро вдячна за отриманий досвід.

                                                                        Грицюк О.О., завідувач ПМПК

 Володимир – Волинський район

 

    Отримала дуже багато інформації про психолого- педагогічний супровід дітей, які навчаються на індивідуальній формі навчання. Переконалася в користі занять СПО, особливо для дітей з розумовою відсталістю, перейняла методи й прийоми корекції. Позитивністю вразила вистава. Хочу подякувати за отриманий досвід роботи з дітьми з особливими потребами та позитивний настрій.

                                                                           Ратанова Т.М., завідувач міською ПМПК

м. Володимир - Волинський

 

«Благодіяння треба не розкидати, а розподіляти. Справа не в тому, що ти дав, а в тому, кому ти дав»

                                                                                                                                                Сенека

     Саме такі слова хочеться сказати про роботу колективу Нововолинської спеціальної ЗОШ №9 на чолі з керівником Тетяною Володимирівною.

    Вчителі створюють середовище для розвитку, спілкування, соціалізації дітей з особливими потребами. Соціальний супровід здійснюється з урахуванням вікових особливостей, емоційно - вольової сфери, корекції психічних проявів та індивідуального підходу. Вражає матеріальна база навчального закладу та доброзичливість в очах вчителів, які дітей не тільки бачать, а відчувають серцем.

  Творчого Вам успіху!

                                                                   З повагою Маніч О.М., завідувач ПМПК,

Шацький район

 

    Ваш спеціальний заклад дійсно є взірцем для інших закладів.

    Мені довелося побувати на уроках індивідуального навчання з математики. Заняття дуже цікаве, проведене на високому рівні з дуже вдало підібраними методами роботи. Це педагог від Бога! Спостерігаючи за  уроком, було видно, що діткам дуже цікаво.

   Вдалим і змістовним був урок розвитку зв’язного мовлення. Педагог зуміла гарно викласти матеріал і зацікавити дітей.

     Я дуже вдячна вам за запрошення.

                                                 Мрочко Н.Є.,завідувач районної ПМПК,

Ківерцівський район

 

     Дуже вдячна за почуте і побачене у вашому закладі. Приємно було бачити щасливі очі дітей, відчувати задоволення ваших вчителів, вихователів і, в першу чергу, керівників закладу. У вашій школі працюють креативні, доброзичливі педагоги, які ще раз переконали в необхідності такого впливу на дітей з особливими.       

     Вразила системність роботи, індивідуальний підхід до кожної дитини учителя СПО Стрижачук О.В. Своєю презентацією цей педагог збагатила нас методично.

     Бажаю невичерпної енергії ініціаторам такого заходу Корець А.Й.,  Мазурик Т.В., керівникам та педагогічному колективу Нововолинської спеціальної загальноосвітньої школи №9.

                                                                  Курамшина С.Г., завідувач районної ПМПК,

Любомльський район

                                               

 Відгук – подяка

     педагогічному колективу Нововолинській СЗОШ №9 за організацію семінару 13.02.2015. Найбільше вражає атмосфера закладу: професійно орієнтований, злагоджений колектив; творчий підхід; створені сімейна атмосфера для дітей, надіндивідуальний підхід до кожного учня.

    Роздатковий матеріал, дидактичні посібники дивують різноманітністю і винахідливістю. Прекрасні враження з приводу організації змістовного навантаження уроків. Велика вдячність за такі напрацювання, за готовність ділитися ними, а також за гідне виконання особливої місії, душевне і невтомне.

                                                                                                      Луцький район

   

   Дуже вдячна дирекції, педагогічному колективу Нововолинської спеціальної загальноосвітньої  школи №9.

   Відчувається, що в загальноосвітньому навчальному закладі працюють фахівці, люди, які люблять дітей. Є системність у роботі вчителів. Форми і методи підібрані вдало. Дуже цікаві і пізнавальні уроки математики, урок  розвитку мовлення у 1 класі.

 Бажаю вам миру, здоров’я, творчого злету.

                                                                                             Каліщук Т.Ф.,смт.

Турійськ

 

     Дуже вдячна за практичну складову семінару. Домашня атмосфера навчального закладу, приємний колектив. Відеопрезентація вчителя історії  Никитюк  Н.З. – готовий матеріал для вчителів індивідуального навчання, причому з 1 класу. Елементи можна використати практично на всіх предметах. Гурток «Здоров’ячок» є прекрасним засобом соціалізації для дитини із синдромом Дауна.

     Дякую за презентацію матеріалів, успіхів і натхнення Вашому чудовому закладу.

                                                                                                     Луцюк Н.Т., 

смт.Локачі

 

  Велика вдячність педагогічному колективу за роботу, яка проводиться з дітьми, які мають особливі освітні потреби. Надіюсь на подальшу співпрацю з вашим закладом.

                                                                                Наумук А.В.,завідувач  ПМПК,

А.В. Наумук

 

      Дуже вдячний адміністрації та педагогічному колективу за прекрасний семінар. Великий вклад у розвиток та соціалізацію дітей з особливими освітніми потребами, професіоналізм педагогів. Бажаю творчого потенціалу, терпіння, наснаги.

     Миру та здоров’я Вам!

                                                                                           З подякою Тонський Олексій,

м. Луцьк

 

  Хочу подякувати усьому колективу школи за хороший настрій, приємну атмосферу, неймовірну роботу з дітьми.  Ваш семінар відкрив для мене багато нового. Ваш  приклад мені показав, що немає нічого неможливого, головне працювати від душі.

  Від усієї душі зичу вам натхнення,безмежного здоров’я, нових ідей, мирного життя, лишатись такими відкритими, приємними у спілкуванні та сили, щоб досягти всього вами запланованого.

     Надалі маю велике бажання співпрацювати з вами та набиратись у вас досвіду! Дякую за чудовий семінар!

                                                      Мельникович Ю.Д., завідувач ПМПК,

смт.Маневичі

 

   Найперше враження – тепла, затишна, домашня атмосфера! Це дуже цінно для наших дітей. Їхня посмішка і довіра до педагогів – найвища плата за Вашу величезну працю.   Цікаві заняття, кропітка праця педагогів, різноманітність в роздатковому та дидактичному матеріалах – зразок високого рівня педагогічної майстерності.

   Дякую, що поділились досвідом і дали можливість заглянути  у Вашу майстерню дитячого розвитку

   Бажаю натхнення, терпіння, наснаги до нових звершень!

                                                                          Токарєва О., завідувач ПМПК,

м. Нововолинськ

  

Категорія: Педради, семінари, педчитання | Додав: Nifirtiti (18.01.2016)
Переглядів: 1667 | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Навчальний рік

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz