Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » 2015 » Листопад » 10
Учні нашої школи вирішили поглибити знання з історії рідного краю. І вже 22 жовтня 2015 року у рамках проекту «Волинь княжої доби» дружно, під керівництвом учителів історії Пігут Л.В. та Цьони Л.П., відправились на екскурсію до Зимненського Свято-Успенського монастиря та стародавнього міста Володимира-Волинського. Неймовірне враження справили на дітей зимненські печери, якими діти мандрували із запаленими свічками та промовляли слова молитви, стародавні написи на стінах, величні церковні дзвони, а також захоплююча розповідь про чудотворну Зимненськ
...
Читати дальше »
Переглядів:
628
|
Додав:
Nifirtiti
|
Дата:
10.11.2015
|
|
14 жовтня - День захисника України, а також свято Покрови Пресвятої Богородиці. Для нас, українців, це свято християнське та національне. Воно символізує зв'язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу. З нагоди цього свята під керівництвом педагога-організатора Вакулюк Ю.В. у нашій школі відбувся захід "З відданістю Україні в серці".
Переглядів:
628
|
Додав:
Nifirtiti
|
Дата:
10.11.2015
|
|
Осінній феєрверк! Тільки так і не інакше можна назвати виставку доробок з природничого матеріалу «Барви золотої осені», представлену цьогоріч учнями нашої школи.
Роботи на різну тематику тішили око поціновувачів своєрідного мистецтва. Тут вам і «Капустяний король», і «Осінній портрет», і «Наречена Осінь», і «Родючі землі нашої країни», і «Квіти миру», і різноманітні гумористичні композ
...
Читати дальше »
Переглядів:
607
|
Додав:
Nifirtiti
|
Дата:
10.11.2015
|
|
З 7 по 15 жовтня 2015 року в рамках тижня безпеки життєдіяльності «Здоров’я дитини – багатство країни» пройшов фестиваль спортивно-оздоровчих годин у групах продовженого дня.
Вихователі відповідально та креативно підійшли до виконання поставленого завдання. Зі спортивним запалом та бажанням перемогти працювали учні.
Своїми діями діти показували переваги активного сп
...
Читати дальше »
Переглядів:
659
|
Додав:
Nifirtiti
|
Дата:
10.11.2015
|
|
1 жовтня у день відкриття Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек заступник директора з виховної роботи Хом'як А.П. підготувала для учнів 5-9 класів усний журнал "Бібліотеки світу". Старшокласники ознайомили молодших школярів з історією найбільших та найкращих світових бібліотек, починаючи з ХVІІІ століття і до сьогодення. Зокрема учні дізналися про найбільшу бібліотеку нашої країни - Національну бібліотеку України ім. В.І.Вернадського, Британську бібліотеку, бібліотеки абатства Адмонт в Австрії та абатства Свято
...
Читати дальше »
Переглядів:
805
|
Додав:
Nifirtiti
|
Дата:
10.11.2015
|
|
До Дня Європейських мов заступник директора з виховної роботи Хом’як А.П. 28 та 30 вересня провела сере
...
Читати дальше »
Переглядів:
665
|
Додав:
Nifirtiti
|
Дата:
10.11.2015
|
| |
|
|
| | |